> PRACA > Stryków

Młodszy Specjalista ds. Realizacji Zamówień / Junior Customer Service Specialist - Order Entry w Stryków, Łódzkie sprżedam

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA : Wprowadzanie zamówień do systemu SAP Koordynowanie procesu realizacji zamówień Kontakt z klientem międzynarodowym Ścisła współpraca z wieloma działami wewnętrznymi takimi jak produkcja, sprzedaż, finanse, logistyka. Realizowanie obowiązującej polityki cenowej CZEGO OCZEKUJEMY : Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego Dobrej organizacji pracy Komunikatywności i samodzielności Spostrzegawczości oraz dbałości o szczegóły CO ZYSKUJESZ: • Przyjazną atmosferę w pracy • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia • Pakiet benefitów, premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków (kantyna w miejscu pracy), program doceniania i nagradzania • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych Uprzejmie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje

Detale ogłoszenia: Młodszy Specjalista ds. Realizacji Zamówień / Junior Customer Service Specialist - Order Entry
Sprzedawca: Corning
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŁódzkie
Miasto:Stryków